Enter

Kameraman – Svadby

Kameraman na svadbu, Kameraman na svadbu Poprad, Svadobný kameraman Poprad, Kameraman na svadbu v Poprade. Kameraman na svadbu Svit. Kameraman na svadbu Levoča. Kameraman na svadbu cena. Kameraman na svadbu na nasa svadba. Kameraman na svadbu. objednavky tu. Kameraman na svadbu Tatry. Kameraman na svadbu Mikulas. Kameraman na svadbu Kežmarok. V cene je zahrnuté kamerovanie a strih svadobného videa jednou kamerou. Ale pozor, cena dvd svadba sa môže zmeniť podľa rôznych okolností a tie treba dohodnúť pred svadbou, pred natáčanim dvd svadba, preto odporúčam osobné stretnutie, na ktorom sa dohodnú všetky podrobnosti svadby a aj ohľadom svadobného dvd, Vaša predstava o svadobnom dni, miesto konania svadby, spôsob výroby dvd hd svadba, použitý typ média, atď... a podľa toho sa dohodne aj presná suma! Pôsobisko svadobný kameraman : Poprad, Kežmarok, Spišská Nová Ves, Spišská Belá, Svit, Starý Smokovec, Tatry.

Kameraman na svadbu – Svadobný kameraman Poprad

 

Kameraman – Svadby –  Poprad

V cene je zahrnuté kamerovanie a strih svadobného videa jednou kamerou. Ale pozor, cena dvd svadba sa môže zmeniť podľa rôznych okolností a tie treba dohodnúť pred svadbou, pred natáčanim dvd svadba, preto odporúčam osobné stretnutie, na ktorom sa dohodnú všetky podrobnosti svadby a aj ohľadom svadobného dvd, Vaša predstava o svadobnom dni, miesto konania svadby, spôsob výroby dvd hd svadba, použitý typ média, atď… a podľa toho sa dohodne aj presná suma! Pôsobisko svadobný kameraman : Poprad, Kežmarok, Spišská Nová Ves, Spišská Belá, Svit, Starý Smokovec, Tatry.

 

Približná forma DVD SVADBA – HD, Blu-ray svadba obsahuje :

– titulky – fotky snúbencov – svadobný záznam miesta bydliska nevesty a ženícha – obliekanie , zdobenie svadobného auta, príchod hostí na svadbu – odpýtavanie, pripínanie pierka – kostol (úrad) – gratulácie po sobáši – svadobné stoly a výzdoba – privítanie, prípitok – prvé spoločné jedlo – prvý mladomanželský tanec – svadobná zábava – radový tanec – zábava – kameraman ostáva na svadbe do 02:00 hod. – záverečný svadobný klip na svadobnom dvd – podkladová hudba podľa vlastného výberu – SD verzia svadba – 2 dvd – farebné obaly, print, menu a kapitoly – HD verzia svadba – 1blu-ray + 2 dvd – dĺžka zostrihaného dvd svadba cca 3,0 hod. – cestovné náklady kameramana na svadbu do 30 km neúčtujeme (pôsobisko Poprad, Tatry, Svit) – termín spracovanie svadobného dvd je do 4 týždňov – možnosť natáčania dvd svadba s dvoma kamerami – príplatok – 150 € – Poprad, Tatry, donáška finálneho záznamu dvd svadba k Vám domov v cene.

 

Video Svadba – Kameraman na svadbu

Kameraman – svadby – Cenník

DJ na svadbu