Enter

Videoprojekcia

videoprojekcia-viackamerovy-zaznam-poprad
koncerty-kamerovy-zaznam-poprad-tatry
HTML Layer
video-projekcia-kamerovy-zaznam-poprad-tatry
online-webinar-video-stream
videoprojekcia-video-projekcia-poprad

Videoprojekcia Stream

Videoprojekcia SD, HD, 4K

Videoprojekcia - viac kamerový HD, 4K záznam na Vašu akciu -  live videoprojekcia videa vďaka ktorej môžete projekciu detailne vidieť na veľkoplošnej obrazovke čo sa deje, detailne kamerový záznam, poprípade aj premietanie z videa, alebo z počítača.
Stream Live projekcie

Stream Live projekcie videa na web, facebook, youtube a iné webové služby. Streamovaním povoľujete tým, ktorí sa nemôžu zúčastniť, aby si mohli celú službu pozrieť. Streamovanie služby Vám umožňuje sledovať videoprojekciu v reálnom čase.
Archív videoprojekcie

Archivačná služba Vám umožní zobraziť stream neskôr. Archív je možné vzhliadnuť zo záznamu, alebo vytvorením videa na digitálne médium, ktoré viete zaslať na dvd nosičoch, alebo usb, napríklad firemným zákazníkom.
Webinár Business Meeting

Profesionálne obchodné video prezentácie, ktoré obsahujú všetko, čo potrebujete na zobrazenie. Svoje firemné videá, obrázky, snímky PowerPoint...Ideálne na stretnutia správnych rád aj na väčšie firemné akcie. Streamujte stretnutie do kancelárií po celom svete.
Využitie videoprojekcie a streamu

Firemné akcie, webinár, školenia, firemné meetingy, eventy, plesy, svadby, stužkové, koncerty, dni obcí, priame prenosy TV, live stream na web, pre školy, športové prenosy, live stream, omše, kostoly, prijímania, birmovky, konfirmácie.

Objednávky projekcie